Dit Omgekeerde Osmose filtersysteem voor Nanofiltratie is gebouwd
met dezelfde kwalitatieve materialen als de BestWater systemen.
voor prijsbewuste mensen zonder merk voorkeur.
Natural Flow System
Natural Flow System
Dit Omgekeerde Osmose filtersysteem voor Nanofiltratie is gebouwd
met dezelfde kwalitatieve materialen als de BestWater systemen.
voor prijsbewuste mensen zonder merk voorkeur.
Het Natural Flow Systeem werkt zonder electra en alleen de beste materialen zijn gebruikt.
Beide zijn van belang voor de kwaliteit van het water en de levensduur van het filtersysteem.
Het (leiding)water wordt voor-gefilterd, en vervolgens door het membraan op moleculair / nano niveau gezuiverd, waarna licht geremineraliseerd en gerevitaliseerd met een nafilter naar keuze.
Het voorfilter van de Natural Flow kiezen we afhankelijk van het type leidingwater.
Standaard is dit een 5 micron sediment voorfilter, voor behoud van de vitaliteit van het water. Als er chloor in het water zit wordt een koolstof filterpatroon geadviseerd en/of een krachtige wervelaar.
Het membraan van de Natural Flow ( FILMTEC 75 GPD ) geeft een opbrengst van 180l/dag en produceert moleculair zuiver water.
Dit kan eventueel ook een RECOMAX 150GPD membraan worden, die voor 1 liter zuiver water slechts 1 liter water gebruikt voor het spoelen van het membraan. De droogrest is dan iets (+/- 30%) hoger, afhankelijk van de aanvoer.
Het nafilter van de Natural Flow bepaalt het karakter, de smaakbeleving en de energetische kwaliteit van het drinkwater.
Je hebt keuze uit 3 nafilters die verderop worden beschreven en die je kunt ervaren tijdens een waterconsult of tijdens de installatie.
Om je een idee te geven:
Het Dolomiet nafilter bevat o.a. licht gebrand (Italiaans) Dolomiet gesteente en we creëren hiermee een zacht, vol en rijk ('bron') water dat door veel mensen en vooral jonge kinderen wordt geprefereerd. Ook zorgt het brede palet van natuurlijke mineralen en sporenelementen in de juiste verhoudingen voor een verhoogde pH en daarmee voor een optimale hydratatie.
Extra Revitalisatie
Voor revitalisatie kan optioneel een Hoog Energetische module worden geïnstalleerd, zoals standaard aanwezig in de BestWater Jungbrunnen 66 modellen (zolang de voorraad strekt). Ook andere vormen van revitalisering zijn mogelijk en die laten we je graag ervaren.
Vraag om persoonlijk advies en /of test ter plekke bij de installatie!
De bijgeleverde design kraan is van roestvrij staal.
De belangrijkste reden voor het inclusief leveren van deze edelstalen kraan
{gangbare verkoopprijs € 105,-] is, dat Omgekeerd Osmose~water een sterk oplossend vermogen heeft,
waardoor het reageert met koper/messing (in goedkopere kranen) en dat willen we niet.
Osmose komt voor in de natuurlijke omgeving en in alle levende organismen. Het proces is gericht op het verkrijgen van evenwicht tussen de concentraties in twee vloeistoffen, door een semipermeabel membraan.
De omkering van dit verschijnsel kan worden gebruikt bij waterbehandeling. Dit is mogelijk door de richting van het water te regelen m.b.v. hoge druk. Niet om dispersie en egalisatie te verkrijgen maar om vervuilende componenten, waaronder bacteriën en chemicaliën, te elimineren.
Met een omgekeerde osmose membraan wordt een moleculaire zuiverheid bereikt onder de 30 PPM (parts per million). Dit betekent dat het water vrij is van zware metalen, medicijn- en drugs resten, hormonen en (landbouw-) chemicaliën.
Het water wordt op moleculair niveau gezuiverd en dit draagt bij aan het diep reinigend functioneren tot op celniveau: het water is 'leeg en ontvankelijk', neemt afvalstoffen en vervuilingen beter op. Om deze optimalisatie te vervolmaken dienen we het water na filtratie ook te revitaliseren. Zo veredel je water tot zuiver en vitaal drinkwater.
Ultra zuiver en vitaal water werkt perfect als diep-reinigend drinkwater en voor voedselbereiding:
Groenten, kruiden en maaltijden, ijsblokjes en alle watergedragen dranken (perfecte thee!) smaken als nooit tevoren.
Leidingwater met chemische additieven, zouten en organische verontreinigingen vernietigen vaak de natuurlijke smaak van groenten, soepen en andere maaltijden bereid in gekookt water.
Wij genieten met volle teugen van het nieuwe water en onze zoon van bijna 1,5 gaat er ook heerlijk op. Voor mezelf merk ik dat ik van binnen een soort van grote schoonmaak ervaar. Het voelt weer als een puzzelstuk wat op de juiste plek is gevallen in het straatje van gezondheid en vitaliteit!
Het Natural Flow Systeem wordt - zonder meerkosten - geïnstalleerd.
De locatie is meestal in het keukenkastje en anders maximaal 6 meter tot de kraan
Standaard ontvang je de fraaie RVS drinkwaterkraan bij het filtersysteem..
Je kunt ook kiezen voor een design RVS 3-weg kraan, die we in combinatie kunnen installeren a 303,- inclusief BTW.
Bovendien kun je met behulp van het nafilter naar keuze de smaak en beleving van je water persoonlijk beïnvloeden!
Ontdek je voorkeur, de nafilter service is inclusief en je krijgt keuze uit:
Weet je het nog niet? Heel begrijpelijk en geen enkel probleem. Tijdens de plaatsing helpt de installateur je om de keuze te maken!
*NB: de smaak indicaties zijn bedoeld als een algemene omschrijving en kunnen door een ieder weer anders worden ervaren.
Mijn ervaring is 100% positief en dit van in het begin.
Mijn contacten met jou, Giovanna, waren informatief en open,
en op een vriendelijke wijze persoonlijk.
De installateur was erg toegankelijk en gaf alle info die ik nodig had.
De installatie werkt fantastisch en bezorgt mij heel lekker water van hoge kwaliteit.
Deze zuiveringsinstallatie (Natural Flow) is voor mij een hele goeie investering geweest.
Ik ben er erg blij mee.
Natural Flow Filtratiesysteem
Gelijkwaardig aan de Bestwater JB 22 Ultimate, haal je een degelijk Omgekeerde Osmose filtersysteem voor nano filtratie op moleculair niveau in huis. Het water wordt natuurlijk ook evenwichtig geremineraliseerd.
In de prijs is inbegrepen:
* Max Purity: Filmtec 75 GPD membraan > 7 ltr per uur / 1:2.5 spoelwater)
*Je voorkeur voor het type nafilter kun je (indien al bekend)
aangeven in het bestelvenster of telefonisch of bij installatie).
Handige 'doe het zelvers' kunnen dit natuurlijk ook in eigen beheer nemen.
Toch niet helemaal tevreden na aankoop?
Geen probleem!
Je hebt 14 dagen om jezelf te overtuigen
en je kunt gebruik maken van je herroepingsrecht.
Zoals altijd is het van belang zorg te dragen voor het artikel
en contact op te nemen voor de procedure voor retour & restitutie.
Toch niet helemaal tevreden na aankoop?
Geen probleem!
Je hebt 14 dagen om jezelf te overtuigen
en je kunt gebruik maken van je herroepingsrecht.
Zoals altijd is het van belang zorg te dragen voor het artikel
en contact op te nemen voor de procedure voor retour & restitutie.